صفحه نخست » قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید را از سایت دویکس را دارند باید با دقت تمامی مواد این صفحه را مشاهده و به آن متعهد باشند ، سپس می توانند از امکانات رایگان و تجاری این وبسایت استفاده و از پشتیبانی های مربوطه بهره مند شوند.

قوانین و مقررات سایت دِویکس

 

بند 1

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره 1: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره 2: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 3: عضویت در سایت دِویکس رایگان است.

بند 2

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است.

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: دانلود و استفاده از محصول خریداری شده.

تبصره 1: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، دِویکس حق دارد سفارش را باطل کند.

بند 3

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند 4

تنها در صورتی مبلغ پرداختی کاربر بازگشت داده خواهد شد که محصول اشکال فنی داشته  تایید این مورد باید بعداز اجازه بررسی خریدار از سیستم مدیرت محتوای مورد نظر انجام گیرد.

در غیر این صورت هیچ بازگشت وجهی انجام نخواهد شد.

نکته مهم

تمامی محصولات دارای لایسنس (مجوز استفاده) استفاده بوده ، و هرگونه استفاده غیرقانونی خلاف قانون است.